bilgi@tygaragemaslak.com

TEKLİF AL
Cam Su Kaydırıcı
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Cam Su Kaydırıcı
Cam Su Kaydırıcı

Cam Su Kaydırıcı Uygulamasının faydaları nelerdir?

  • Cam Su İtici uygulaması sürücünün kötü hava şartlarında görüşünün engellenmemesini sağlar. Sürücülerin görüş alanlarının kısalmasının önüne geçmeyi hedefler.
  • Araç camına uygulanan, Nano Cam Su İtici uygulaması ile yağmurlu havalarda suyun camda dağılarak yapışması engellenir. Özellikle kış aylarında veya her mevsimde aniden gerçekleşebilecek yağışlarda sürücülerin güvenliğini artırır. Kötü hava şartlarında sürücünün görüşünün engellenmesinin önüne geçer.
  • Cam su kaydırıcı uygulaması yalnızca sıvıların kolaylıkla akıp gitmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda aracın sileceklerinin daha az kullanılmasına neden olur. Daha az kullanım söz konusu olduğu için otomobil sileceklerinin uzun süre dayanıklılık göstermesini sağlar.
  • Böcek, sinek lekeleri ve kuş pisliği gibi zorlu lekeler cam su itici uygulamasından sonra silecek yardımı ile kolaylıkla ve zahmetsizce temizlenir. Bu lekeleri ayrıca çıkarmak için harcanan zaman ve maliyetten tasarruf edilmesini sağlar. Oluşan lekeler kendiliğinden ve doğal olarak akıp gider.

Cam Su Kaydırıcı Uygulamasının Etkisi Ne Kadar Sürer?

Yağmur kaydırıcı uygulamasının etkisi ne kadar sık kullanıldığına göre değişmektedir. Yağışların yoğun olduğu dönemlerde sezonluk olarak uygulamanın yenilenmesi tavsiye edilir. Kalıcılık süresi ortalama 3 ay olarak gözlemlenmektedir.

Cam su kaydırıcı uygulaması TY GARAGE MASLAK tarafından geliştirilen nano ürünü sayesinde benzersiz bir hizmet sunar. Bu ürün yalnızca TY GARAGE MASLAK servislerinde uygulanır. TY GARAGE MASLAK noktalarında uygulanabilen işlemin yaklaşık hizmet süresi, 0,3- 0,5 saat arasında değişmektedir.

Araç camındaki küçük hasarlar mini onarım hizmetleri kapsamında onarılmaktadır. Camda oluşabilecek küçük çatlak ve çiziklerin tamiri ileride oluşabilecek yüksek maliyetlerin önüne geçmektedir. TY GARAGE MASLAK tarafından uygulanan hizmetlerin bir diğeri de cam onarım hizmetidir.

TY GARAGE MASLAK alanındaki uzmanlık ve deneyimini yüksek teknoloji ile harmanlayarak sürücülerin tüm ihtiyaçlarına yönelik etkili çözümler geliştirmektedir. TY GARAGE MASLAK yetkili noktalarında seyahat süresince güvenliği arttıracak uygulamalar sayesinde istenmeyen durumların önüne geçmek mümkün. TY GARAGE MASLAK koruma ve bakım hizmetleri sayesinde sürücülerin yolculuk deneyimlerinin olumlu ve aracın kullanım ömrünün yüksek olması hedeflenir. TY GARAGE MASLAK tüm hizmetlerini son teknoloji kullanarak sürücülere sunar. Kaliteli ürünler kullanarak otomobilin korunmasını amaçlamaktadır.

Randevu ve bilgi almak için tıklayın.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın