bilgi@tygaragemaslak.com

TEKLİF AL
Far Temi̇zli̇ği̇
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Far Temizliği
Far Temizliği

Far Temizliği

Otomobil farları çevresel etkenler nedeniyle zamanla tozlanır. Tozlanan farlar aracın dış görünümünü olumsuz etkileyerek aracın daha eski durmasına neden olur. 

Otomobil farları zamanla kullanılan malzemenin doğası gereği matlaşabilir ve renk değiştirebilir. Böyle durumlarda aracın yalnızca dış görünümü etkilenmez. Aynı zamanda sürücülerin gece trafiğinde yol görüşünü etkiler. Matlaşan farlar geceleri otomobil kullanan sürücülerin yolu görmesini zorlaştırır. Diğer yandan da iyi ışık vermeyen farlar karşıdan gelen aracın sizi görmesini zorlaştırır. Karşıdan gelen aracın sizi görmemesi kaza riskini arttırır.

Far Temizliği ve Parlatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Farlar sıfır zımparayla zımparalanarak üstünde oluşan kirli tabakadan arındırılır. Pasta işlemi ile yüzey düzeltilir ve parlatılır. Son olarak cila yapılarak aracın farları pürüzsüz ve ultra parlak hale getirilir.

Aracın farlarında zamanla matlaşma, renk değişikliği, tozlanma gibi durumlar söz konusu olabilir. Far yüzeyinin temizlenmesi uzmanlık gerektiren bir iştir. Aracın orjinalliği bozulmadan far yüzeyi temizliği ve far yüzeyi parlatma hizmetleri TY GARAGE MASLAK tarafından verilmektedir. Sararmış far temizleme hizmeti esnasında kullanılan ürünlerin güvenilirliği oldukça önemlidir. Aracın far camına ve elektronik aksamına zarar vermeyecek özel temizleyiciler kullanan TY GARAGE MASLAK otomobilin orijinalliğine zarar vermez. 

Otomobilin farlarının doğru ayarının olup olmadığı da sürücü için hayati bir öneme sahiptir. Hem karşıdan gelen aracın sizi görmesi, hem de karanlık yollarda görüş mesafesini doğru ayarlamak için TY GARAGE MASLAK far ayarı kontrol hizmetinden faydalanabilirsiniz.

TY GARAGE MASLAK çok uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzmanlığı ile alanında fark yaratmaktadır. Türkiye ve dünyada otomobile ilgilendiren tüm hizmetlerle ilgili çözüm noktası olma özelliği koruyan TY GARAGE MASLAK ile kaliteli hizmet almak mümkündür. otomobil farlarında matlaşma veya sararma gibi durumlarda ihtiyacınızı alanında profesyonel ekibi ile inceleyerek sizin için en uygun hizmeti sağlamaktadır.

Aracınızın far temizliği konusunda randevu ve bilgi almak için tıklayın.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın